Drukuj

NAJLEPSI UCZNIOWIE W SZKOLE PODSTAWOWEJ W BIEZDROWIE

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

SZKOŁA PODSTAWOWA

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

klasa Ia

1.  Baranowska Marta

2.  Błajet Joanna

3.  Chraplak Franciszek

4.  Figas Lena

5.  Jaskulska Klaudia

6.  Kurasz Piotr

7.  Ławniczak Karol

8.  Maciejewska Maria

9.  Nowak Magdalena

10. Otulakowski Jakub

11. Plura Antonina

12. Staszak Amelia

13.Świniarska Daria

14. Zając Paweł

 

klasa IIa

Weronika Zastróżna-Stachowiak

Gabriela Figas

Nikola Kowalczyk

Martyna Duszyńska

 

klasa IIIa

1. Mateusz Biernat

2.  Zofia Grzybowska

3.  Jan Hibner

4.  Nadia Kapłon

5.  Adrianna Kwaśny

6.  Weronika Maciejewska

7.  Justyna Nowak

8.  Jakub Olczyk

9.  Dagmara Pruc

10.  Nikola Semkło

11. Kacper Skrzypczak

12. Angelika Szczepanek

13.Joanna Urban

 

klasa IIIb

1.  Adam Barłóg

2. Julia Góral

3. Oliwia Kosmowska

4. Tomasz Michalski

5. Szymon Mrowiński

6. Martyna Małachowska

7. Maria Wiczyńska                                    .

8. Dawid Wildaczyk

9. Bartosz Wróblewski

10. Aleksander Jarysz

 

klasa IIIc

1. Maria Konieczna

2. Wiktoria Witkowska

3. Amelia Gaj

4. Dominik Olczyk

5. Filip Kaczmarczyk

6. Maria Musiał

klasa IV – VI

klasa IVa

1.  Oliwier Hawryszkiewicz                       śr. 5,64

2.  Walorczyk Zuzanna                               śr. 5,64

3.  Cojszner Rafał                                        śr. 5,45

4.  Wilkosz Wiktor                                      śr. 5,45

5.  Kozłowski Paweł                                    śr. 5,45

6.  Nowak Łucja                                          śr. 5,36

7. Machnicki Wiktor                                   śr. 5,27

8. Stachowiak Patryk                                 śr. 5,27

9. Frankowska Marta                                 śr. 5,18

10. Tyrchan Martyna                                 śr. 5,18

11. Fąferek Roksana                                  śr. 4,91

12. Wilkosz Oliwier                                    śr. 4,91

 

klasa IVb

1. Kuster Bartosz                                        śr. 5,64

2. Wildaczyk Gabriela                                śr. 5,36

3. Proch Bartosz                                         śr. 5,18

4.  Pogorzelczyk Martyna                         śr. 5,18

5. Marcinkowski Jan                                  śr. 5,18

6.  Barłóg Hanna                                         śr. 5,18

7.  Stasińska Gabriela                                 śr. 5,09

8.  Wylegała Paulina                                  śr.  5,09

9.  Woźniak Hanna                                     śr.  4,91

10.  Kudlińska Julia                                     śr. 4,82

 

klasa Va

1.  Góral Amelia                                          śr. 6,00

2.  Smolarkiewicz Amelia                          śr. 5,75

3.  Żółkiewski Tomasz                                śr. 5,25

4.  Kaszkowiak Martyna                            śr. 5,17

5.  Lisiak Oliwia                                           śr. 4,92

6.  Bartkowiak Blanka                                śr. 4,75

7.  Gorący Franciszek                                 śr. 4,75

8.  Odrobna Julia                                         śr. 4,75

 

klasa Vb

1. Kornelia Grabarkiewicz                         śr. 5,92

2. Laura Lisińska                                         śr. 5,92

3. Maria Walorczyk                                    śr. 5,83

4. Hubert Lemański                                    śr. 5,75

5. Martyna Mrowińska                              śr. 5,75

6. Zuzanna Prętka                                       śr. 5,75

7. Zuzanna Grzechowiak                           śr. 5,50

8. Natalia Wróblewska                              śr. 5,50

9. Szymon Jerzyński                                    śr. 5,17

10.Martyna Szafer                                      śr. 5,08

11.Bartosz Pietras                                       śr. 5,0

12.Martyna Rusinek                                    śr. 4,92

13.Julia Wawrzyniak                                  śr. 4,92

14.Julia Lemańska                                       śr. 4,83

15.Emilia Musiał                                          śr. 4,75

16.Hubert Szczeciński                                śr. 4,75

 

klasa VIa

1.  Wiktor Kaczmarek                                śr.  5,75

2.  Julia Lis                                                    śr.  5,58

3.  Marcinkowski Aleksander                   śr.   5,5

4.  Jakub Walorczyk                                   śr.  5,5

5.  Julia Hoffmann                                      śr.  5,17

6. Julia Nowak                                             śr.  5,33

7. Julia Gorączka                                          śr.  5,0

8. Kamil Maciejewski                                 śr.  4,83

9. Zuzanna Wylegała                                   śr.  4,83

10. Roksana Czepczyńska                         śr.  4,75

 

klasa VIIa

1.Adamczak Julia                                        śr. 5,57

2.  Szala Wiktoria                                        śr. 5,5

3.  Jerzy Kamil                                              śr. 5,07

4.  Kuster Julianna                                      śr. 5,07

5.  Lisiak Emil                                               śr. 4,86

 

klasa VIIb

1.  Kalina Lisińska                                      śr.  6,00

2.  Oliwia Proch                                         śr.  5,79

3.  Dagmara Lisińska                                śr.  5,64

4.  Martyna Szymczak                              śr.  5,64

5.  Julia Kaszkowiak                                  śr.  5,57

6.  Bartosz Rożek                                      śr.  5,36

7.  Mateusz Góral                                     śr.  4,93

GIMNAZJUM

klasa IIa gim

1.  Igor Mazurkiewicz                                śr. 5,13

2.  Blanka Michalska                                  śr. 5,13

3.  Szymon Kowalski                                   śr. 5,07

4.  Andżelika Sikorska                                śr. 5,07

5.  Nadia Olczyk                                          śr. 5,00

5.  Karolina Bzdręga                                   śr. 4,87

 

klasa IIIa gim

1. Biedziak  Anna                                        śr.  5,67

2.  Kryś Barbara                                           śr.  5,67

3.  Kryś Maria                                              śr.  5,33

4.  Kozub Katarzyna                                    śr.  5,22

5.  Walorczyk Kacper                                 śr.  5,11

6.  Pacholak Justyna                                   śr.  5,03

7.  Piątek Wiktoria                                      śr.  5,00

8.  Grygiel Patrycja                                     śr.  4,83

9.Pogorzelczyk Aleksandra                      śr.  4,83

 

klasa IIIb

1. Julia Walorczyk                                       śr.  5,61

2.  Olga Hagno                                            śr.  5,5

3.  Agata Rybarczyk                                    śr.   5,41

4.  Szymon Magdziński                              śr.  5,39

5.  Marcin Stachowiak                                śr.  5,33

6.  Natalia Kuster                                        śr.  5,11

7.  Maciej Grzybowski                                śr.  5,11

8.Wiktoria Musiał                                       śr. 5,11

9Wojciech Hibner                                      śr.  5,0

10.  Jakub Turostowski                              śr.  4,94

11.  Aleksandra Perz                                   śr.  4,82

 

 

SUKCESY UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W BIEZDROWIE

Czwartki lekkoatletyczne

Amelia Góral 1 miejsce w biegu na 600m  Finał "Czwartków Lekkoatletycznych" w Międzychodzie

Kacper Przydróżny 2 miejsce w biegu na 300m Finał "Czwartków Lekkoatletycznych" w Międzychodzie

Wylegała Zuzanna 1 miejsce w biegu na 300m Finał "Czwartków Lekkoatletycznych" w Międzychodzie

Wylegała Paulina 1 miejsce w biegu na 300 i 1 miejsce w skoku w dal Finał "Czwartków Lekkoatletycznych" w Międzychodzie

Kudlinska Julia 3 miejsce w biegu na 60m i 1 miejsce w rzucie piłeczką palantową Finał "Czwartków Lekkoatletycznych" w Międzychodzie

Jednocześnie otrzymali awans do Finału Ogólnopolskiego "Czwartków Lekkoatletycznych" w Łodzi.

„Iskierki”

Julia Lis zdobyła złoty medal, tytuł Mistrz Europy kat. solo Pom-Pom junior
Uczennice: Julia Lis, Julia Hoffmann, Amelia Smolarkiewicz, Oliwia Bilon, Blanka Michalska, Julita Kamyszek, Barbara Kryś, Maria Kryś, Weronika Szymkowiak, Patrycja Grygiel zdobyły srebrny medal na Mistrzostwach Europy w Crikvenicy, tytuł  
I Vice Mistrz Europy  w kat. Show 
uczennice: Aniela Ociepa, Łucja Nowak zdobyły srebrny medal, tytuł:

I Vice Mistrz Europy w kat. duo/trio Pom-Pom kadetki
uczennice: Blanka Michalska brązowy medal, tytuł
II Vice Mistrz Europy w kat. duo/trio Pom-Pom seniorki
uczennice: Kornelia Grabarkiewicz, Martyna Mrowińska, Zuzanna Prętka zdobyły brązowy medal, tytuł:

II Vice Mistrz Europy w kat. Mini MIX junior

Tytuł  Mistrz Polski i złoty medal zdobyły:

Oliwia Hawryszkiewicz, Blanka Michalska, kat. duo/trio POM POM seniorki

Miniformacja POM POM seniorki w składzie: Oliwia Hawryszkiewicz, Blanka Michalska, Maria Kryś, Barbara Kryś, Julita Kamyszek

I V-ce Mistrz Polski i srebrny medal zdobyły:Blanka Michalska  kat. solo POM POM seniorki

 

Konkurs językowy "Bezpieczeństwo w sieci"

I miejsce- Klaudia Przydróżna  i Oliwia Proch

II miejsce- Bartosz Rożek i Kamil Jerzy

III miejsce- Kalina Lisińska i Dominika Fiedler

 

Ogólnopolski konkurs „Olimpus” o Janie Pawle II. Wyniki na etapie szkolnym:

Kategoria klasy IV – VI sp

  1. Hubert Lemański – kl. Vb
  2. Zuzanna Prętka – kl. Vb
  3. Martyna Mrowińska – kl. Vb
  4. Laura Lisińska – kl. Vb

Kategoria klasy VII sp – III gim

  1. Kalina Lisińska – kl. VIIb
  2. Dagmara Lisińska – kl. VIIb
  3. Dominika Fiedler – kl. VII a

 

 

Dagmara Lisińska kl. VIIb i Oliwia Proch kl. VIIb Laureatka I etapu Konkursu w Dziedzinie Literatury i Języka Polskiego ,,Złota Żabka" szkół województwa wielkopolskiego i lubuskiego

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny o Złote Pióro Pani Dyrektor:

- I miejsce Kalina Lisińska kl. VII b

- I miejsce Kornelia Grabarkiewicz kl. Vb

 

X Amatorskim Powiatowym Konkursie Gwarowym "Godejma po naszemu"

II miejsce Anna Biedziak IIIa

IV miejsce Amelia Smolarkiewicz Va.

 

 

Zwycięzcy etapu szkolnego na opowiadanie twórcze z powstaniem wielkopolskim w tle organizowanym przez ODN w Poznaniu to: Barbara Kryś IIIa ,Maria Kryś IIIa i Kornelia Grabarkiewicz kl. Vb .

 

Konkurs na kartkę okolicznościową „Z okazji 100- rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego”

Zwycięzcy etapu szkolnego to: Kornelia Grabarkiewicz Vb, Hubert Lemański Vb.

 

Konkurs Recytatorski "Wiosna wśród nas":
Odziały przedszkolne:
I miejsce Zosia Hoffmann Oa, Dorian Mazurkiewicz Ob
II miejsce Zofia Machnicka Oa
III miejsce Zofia Pacholik Ob
Klasy I-II
I miejsce Marta Baranowska Ia, Nikola Kowalczyk IIa
II miejsce Klaudia Jaskulska Ia, Piotr Kurasz Ia
III miejsce Martyna Duszyńksa IIa
Klasy III
I miejsce Amelia Gaj IIIc
II miejsce Zofia Grzybowska IIIa, Barbara Fojud IIIc
III miejsce Maria Konieczna IIIc.

Konkurs matematyczny „Święta kołem wyklejane”

Klasy IV - VI

I miejsce – Kornelia Grabarkiewicz kl. VB

II miejsce – Hubert Lemański kl. VB

III miejsce – Oliwia Lisiak kl. VA

Klasy I – III

I miejsce – Amelia Staszak kl.  IA

II miejsce – Jan Odrobny kl. IA

III miejsce – Jakub Otulakowski kl.  IA

 

KONKURS „CHROŃMY LASY”

I miejsce – Oliwier Hawryszkiewicz kl. IVa, Amelia Góral kl. Va, Kornelia Grabarkiewicz kl. Vb, Patryk Nowak kl. VI

II miejsce – Gabriela Wildaczyk kl. IVB, Hubert Lemański kl. Vb, Filip Marcinczak kl. VIa

III miejsce – Weronika Idaszek kl. IVa, Julia Odrobna kl. Va

 

Konkurs plastyczny „Ozdoba wielkanocna”:
Kategoria przedszkolaki zwyciężyła Nadia Kapłon
Kategoria klas I-III zwyciężyła Klaudia Jaskulska  Ia
Kategoria klas IV-VI:
I miejsce Wiktor Wilkosz IVa
II miejsce Julia Lemańska Vb oraz Zuzanna Prętka Vb
III miejsce Hubert Lemański Vb

Kartka wielkanocna
Kategoria przedszkolaki:
I miejsce Lilianna Grabarkiewicz Oa
II miejsce Amelia Nowak Oa
III miejsce Zosia Fojud Ob
Kategoria klas I – III
I miejsce Joanna Urban IIIa
II miejsce Angelika Szczepanek IIIa
III miejsce Basia Fojud IIIc
Kategoria klas IV- VI
I miejsce Julia Nowak VIa
II miejsce Oliwier Hawryszkiewicz IVa
III miejsce Kornelia Grabarkiewicz Vb
Wyróżnienie: Patryk Stachowiak IVa
Kategoria VII oraz II-III gimnazjum – zwyciężyła Natalia Kuster IIIb

 

Konkurs plastyczny „Palma Wielkanocna”

kategorii klas „0” zwyciężyła Amelka Chraplak, a wyróżnienie otrzymali: Michał Ławniczak i Lilka Grabarkiewicz

klasy I –III szkoły podstawowej to: Klaudia Jaskulska kl. I, Lena Figas kl I  oraz Zosia i Weronika Maciejewskie kl. IIIa

klasy IV – VI szkoły podstawowej pierwsze miejsce zdobył Tomasz Żółkiewski klasa. Va, drugie miejsce Roksana Czepczyńska kl. VI, a trzecie Julia Gorączka kl. VI

klasy VII sp – III gim zwyciężyła Martyna Waroś kl. VIIa, a na drugim miejscu Wiktoria Szala kl. VIIa.

 

Konkurs historyczny „Źródła historyczne mówią…”

Zwycięzcy klas V-VI

Kornelia Grabarkiewicz Vb

Amelia Góral Va

Martyna Mrowińska Vb

Hubert Lemański Vb

Julia Hoffmann VIa

Klasy VII oraz II-III gimnazjum

Julia Walorczyk IIIb

Anna Biedziak IIIa

Justyna Pacholak IIIa

Kacper Walorczyk IIIa

 

Konkurs organizowany przez PK Wronki  „Woda to skarb”

w kategorii klas I-III

I miejsce Martyna Duszyńska kl. II

II miejsce Antonina Plura kl. I

w kategorii klas VII-gim.

I miejsce Justyna Pacholak kl. IIIa gim.

III miejsce Vanessa Tabatowska kl. IIIb gim.

Biegi o Puchar Burmistrza
II miejsce Nikola Kowalczyk kl. II
I miejsce Paulina Wylegała kl. IVb
III miejsce Zofia Grzybowska kl. IIIa
II miejsce Amelia Góral kl. Va
III miejsce  Janusz Banas IIIa gim.

Wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym " Bezpieczna zabawa, to dla pierwszaka ważna sprawa"

Klaudia Jaskulska kl. I

Jan Odrobny kl. I

 

Wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym " Odblaskowo – bezwypadkowo"

Antonina Plura kl. II

 

Gminny Konkurs Plastyczny „Motocykl w naszej rodzinie"

I miejsce Jan Odrobny kl. I

V edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego “Zamiast smucić się i płakać lubię rymy czasem łapać”
III miejsce – Amelia Gaj kl. IIIc
II miejsce – Laura Lisińska kl. Vb
I miejsce – Kalina Lisińska kl. VIIb
II miejsce – Oliwia Proch kl. VIIb
II miejsce – Kornelia Grabarkiewicz kl. Vb

Konkurs wiedzy „Śladami baśni Andersena’’
I miejsce – Zosia Grzybowska z klasy III a, Szymon Mrowiński z klasy III b, Wiktoria Witkowska z klasy III c , Klaudia Jaskulska z klasy I a, Tomasz Grzechowiak z klasy III a
II miejsce – Dawid Wildaczyk z klasy III b, Zuzanna Zastróżna z klasy II a, Daria Świniarska z klasy I a, Dagmara Pruc z klasy III a, Zuzanna Barłóg z klasy III c
III miejsce – Julia Góral z klasy III b, Mateusz Biernat z klasy IIIa, Angelika Szczepanek z klasy III a, Alicja Rybarczyk z klasy III c, Franciszek Chraplak z klasy I a.

Justyna Pacholak z klasy IIIa zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym "I Ty możesz zapobiegać przemocy" organizowanym przez Komendę Policji w Szamotułach.

Kalina Lisińska kl. VII b Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu,

 

Kornelia Grabarkiewicz kl. V b - III miejsce w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Patriotycznej w Szamotułach

 

Kalina Lisińska kl. VII b I miejsce w Konkursie Ortograficznym ,,Wronieckie Dyktando"

Adrianna Kwaśny kl.III a - wyróżnienie w konkursie plastycznym „Na skrzydłach przyjaźni” w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł

Szkolne Mistrzostwa w Lekkoatletyce:
RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
KLASA IV
DZIEWCZYNY:
I miejsce Martyna Pogorzelczyk
II miejsce Julia Kudlińska
III miejsce Paulina Wylegała
CHŁOPCY:
I miejsce Damian Jankowiak
II miejsce Adrian Odrobny
III miejsce Bartosz Mikołajczak

KLASA V
DZIEWCZYNY:
I miejsce Maria Walorczyk
II miejsce Julia Wawrzyniak
III miejsce Laura Lisińska
CHŁOPCY:
I miejsce Leszek Figas
II miejsce Kacper Krupa
III miejsce Bartosz Pietras

KLASA VI
DZIEWCZYNY:
I miejsce Weronika Grocholska
II miejsce Roksana Czepczyńska
III miejsce Zuzia Wylegała
CHŁOPCY:
I miejsce Patryk Nowak
II miejsce Kuba Walorczyk
III miejsce Kacper Przydróżny

KLASA VII
DZIEWCZYNY:
I miejsce Wiktoria Szala
II miejsce Julia Adamczak
III miejsce Martyna Waroś
CHŁOPCY:
I miejsce Krystian Florek
II miejsce Kuba Błajet
III miejsce Mateusz Góral
BIEG NA 50 METRÓW

KLASA IV
DZIEWCZYNY:
I miejsce Paulina Wylegała
II miejsce Julia Kudlińska
III miejsce Hanna Barłóg
CHŁOPCY:
I miejsce Damian Jankowiak
II miejsce Wiktor Machnicki
III miejsce Adrian Odrobny

KLASA V
DZIEWCZYNY:
I miejsce Maria Walorczyk
II miejsce Emilia Musiał
III miejsce Przybylska Zuzanna

CHŁOPCY:
I miejsce Franciszek Gorący
II miejsce Oskar Rebelski
III miejsce Kamil Tabatowski

 

KLASA VI
DZIEWCZYNY:
I miejsce Zuzanna Wylegała
II miejsce Roksana Czepczyńska
III miejsce Weronika Grocholska
CHŁOPCY:
I miejsce Patryk Nowak
II miejsce Kacper Przydróżny
III miejsce Jakub Walorczyk

KLASA VII
DZIEWCZYNY:
I miejsce Martyna Waroś
II miejsce Dominika Fiedler
III miejsce Klaudia Przydróżna
CHŁOPCY:
I miejsce Kuba Błajet
II miejsce Bartosz Andrzejewski
III miejsce Dawid Zastróżny

SKOK W DAL

 

KLASA IV
DZIEWCZYNY:
I miejsce Paulina Wylegała
II miejsce Hanna Barłóg
III miejsce Julia Kudlińska
CHŁOPCY:
I miejsce Maciej Kaczmarczyk
II miejsce Wiktor Wilkosz
III miejsce Rafał Cojszner

 

KLASA V
DZIEWCZYNY:
I miejsce Maria Walorczyk
II miejsce Emilia Musiał
III miejsce Amelia Góral
CHŁOPCY:
I miejsce Kacper Krupa
II miejsce Hubert Lemański
III miejsce Hubert Szczeciński

KLASA VI
DZIEWCZYNY:
I miejsce Zuzanna Wylegała
II miejsce Roksana Czepczyńska
III miejsce Weronika Grocholska

CHŁOPCY:
I miejsce Kacper Przydróżny
II miejsce Patryk Nowak
III miejsce Kamil Maciejewski

KLASA VII
DZIEWCZYNY:
I miejsce Oliwia Proch
II miejsce Wiktoria Szala
III miejsce Martyna Waroś
CHŁOPCY:
I miejsce Krystian Florek
II miejsce Bartosz Rożek
III miejsce Bartosz Andrzejewski

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego.
I miejsce Kacper Skrzypczak
II miejsce Emil Lisiak
III miejsce Adam Grygiel
IV miejsce Bartek Pietras
Gimnazjum
I miejsce Jakub Turostowski
II miejsce Szymon Magdziński
III miejsce Sebastian Ziółek
IV miejsce Jakub Wiśniewski


Marta Baranowska  - II miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w biegu na 50 m i  III miejsce w skoku w dal

Tomasz Barłóg   - I miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w skoku w dal

Adam Biedziak  - III miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w rzucie piłeczką palantową

Piotr Kurasz - I miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w rzucie piłeczką palantową,

Karol Ławniczak - II miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w skoku w dal i II miejsce w rzucie piłeczką palantową,

Jakub Skrzypczak - III miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w biegu na 50 metrów

Amelia Staszak -  I miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w biegu na 50 metrów

Zofia Grzybowska kl.IIIa- III miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w skoku w dal,

Jan Hibner kl.IIIa- I miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w rzucie piłeczką palantową i I miejsce w skoku w dal

Dawid Wildaczyk kl.III b- II w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w rzucie piłeczką palantową

Szymon Mrowiński kl.III b- III miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w rzucie piłeczką palantową

Tomasz Michalski kl.III b- II miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w skoku w dal,

Patryk Sobański kl.III c- I miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w biegu na 50 m

Wiktoria Witkowska kl.III c - II miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w biegu na 50 m

Joanna Urban kl.III a- III miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w biegu na 50 m