YOOtheme

Gajda – Dąbek Iwona

bibliotekarz

Graczyk Małgorzata

plastyka, technika, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne, wychowawca świetlicy

Hawryszkiewicz Katarzyna

Spychała Danuta

przyroda, informatyka, zajęcia komputerowe

Szeląg Arleta

edukacja wczesnoszkolna, edukacja dla bezpieczeństwa

Sznajdrowska Katarzyna

język angielski

Szorcz Małgorzata

wychowanie przedszkolne

Wesołowska Ewelina

wychowanie fizyczne, muzyka

Woźniak Monika

język niemiecki, wychowanie do życia w rodzinie

Wziętek Ewa

religia, przyroda